| дължина | 300 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| количество | 1 |
| дължина | 280 mm |
| дължина | 11 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Adapter 1)2)3)4)5)7) |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| оформление | със спойлер |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| страна на монтаж | отзад |
| количество | 1 |
| дължина | 290 mm |
| дължина | 11 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| дължина1/дължина2 | 500/500 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 20/20 Цол |
| оформление | със спойлер |
| дължина1/дължина2 | 500/500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| единицамярка за количество | комплект |
| тегло | 281 g |
| дължина1/дължина2 | 500/ 500 mm |
| приложения адаптер | CR1203 |
| форма | плосък |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 20/ 20 Цол |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| дължина1/дължина2 | 500/500 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 20/20 Цол |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 292 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегрирана чистачка |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 292 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегрирана чистачка |