| дължина | 300 mm |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 12 цол=инч |
| материал | пластмаса |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 430 mm |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 12 цол=инч |
| тегло | 95 g |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 22/18 Цол |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина1/дължина2 | 550/ 450 mm |
| приложения адаптер | CR1203 |
| форма | плосък |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 22/ 18 Цол |