| дължина | 50 cm |
| дължина | 20 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 580 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 510 mm |
| подходящ адаптер | CH30/CH19 |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 475 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Adapter 1)2)3)4)5)7) |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 291 g |
| версия за държава | Франция |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 575 mm |
| дължина | 23 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 + 2 |
| дължина | 600 mm |
| подходящ адаптер | CH24/CH16/CW3/BD3 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 600 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 580 mm |
| дължина | 23 цол=инч |
| тегло | 291 g |
| версия за държава | Франция |
| дължина | 500 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 600 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 550 mm |
| дължина1/дължина2 | 600/ 500 mm |
| приложения адаптер | CH24 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 24/ 20 Цол |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 530 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| дължина 1 | 580 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| дължина1/дължина2 | 580/500 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 23/20 Цол |
| подходящ адаптер | A + A |
| оформление | със спойлер |
| количество | 2 |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 23/20 Цол |
| подходящ адаптер | A + A |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 580 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина 1 | 575 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |