| дължина | 480 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 480 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 475 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| количество | 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 475 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 475 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Adapter 1)2)3)4)5)7) |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 600 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 + 2 |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 480 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 600 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| дължина1/дължина2 | 600/475 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 24/19 Цол |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина1/дължина2 | 600/ 480 mm |
| приложения адаптер | CR1203 |
| форма | плосък |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 24/ 19 Цол |
| дължина1/дължина2 | 600/480 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| тегло | 278 g |
| дължина1/дължина2 | 600/ 480 mm |
| приложения адаптер | CR1213, CR1202 |
| форма | плосък |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 24/ 19 Цол |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| дължина1/дължина2 | 600/475 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 24/19 Цол |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина 1 | 600 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |