| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 450 mm |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Metal |
| дължина | 450 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Metal |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| дължина | 450 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| дължина | 450 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| дължина | 450 mm |
| подходящ адаптер | CB3/CH30/CH19 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| тегло | 146 g |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина1/дължина2 | 450 / 450 mm |
| приложения адаптер | CH31 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 18 / 18 Цол |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19, CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 450 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 450 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 450 mm |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 18 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със специфичен за автомобила адаптер |
| подходящ адаптер | CH30 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| тегло | 146 g |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| тегло | 247 g |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| тегло | 247 g |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| дължина1/дължина2 | 450/ 450 mm |
| приложения адаптер | CR5078 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 18/ 18 Цол |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |