| дължина | 430 mm |
| дължина | 17 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 425 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 650 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 430 mm |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 26 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 430 mm |
| дължина | 17 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 26 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 650 mm |
| дължина | 26 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 650 mm |
| дължина 2 | 425 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| дължина 1 | 650 mm |
| дължина 2 | 430 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 26/17 Цол |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |