| дължина | 600 mm |
| дължина | 600 mm |
| спецификация | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 600 mm |
| спецификация | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| тегло | 232 g |
| дължина | 600 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 + 2 |
| количество | 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| подходящ адаптер | A |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| подходящ адаптер | A17 |
| оформление | със спойлер |
| количество | 1 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 24 цол=инч |
| подходящ адаптер | T9 |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина1/дължина2 | 600/ 600 mm |
| приложения адаптер | CR5078, CH18 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 24/ 24 Цол |