| дължина | 500 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 530 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 500 mm |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 500 mm |
| технически информационен номер | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| тегло | 207 g |
| дължина | 530 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 510 mm |
| подходящ адаптер | CH30/CH19 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 166 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19, CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| форма | плосък |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| подходящ адаптер | CH30/CW3x2 |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 530 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| дължина | 530 mm |
| оформление | със спойлер |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 264 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| тегло | 284 g |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 525 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 264 g |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| тегло | 282 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 530 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| тегло | 282 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 530 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |