| дължина | 480 mm |
| дължина | 19 цол=инч |
| тегло | 151 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 166 g |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 18 цол=инч |
| тегло | 291 g |
| версия за държава | Франция |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 166 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 291 g |
| версия за държава | Франция |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 475 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |