| дължина | 530 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| тегло | 183 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| форма | плосък |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| тегло | 243 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| тегло | 264 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| тегло | 273 g |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |