| дължина | 500 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 550 mm |
| спецификация | Con Spoiler in Plast |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 550 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 500 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 525 mm |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| дължина | 550 mm |
| спецификация | Con Spoiler in Plast |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 510 mm |
| подходящ адаптер | CH30/CH19 |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19, CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| подходящ адаптер | CH30/CW3x2 |
| дължина | 550 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| приложения адаптер | Clip |
| дължина | 500 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Adapter 1)2)3)4)5)7) |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 550 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Adapter 1)2)3)4)5)7) |
| ляво/дясно движение | за ляво джижение |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH24 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 525 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 525 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | A |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19 |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 500 mm |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 530 mm |
| дължина | 21 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 550 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 525 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | A |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| количество | 1 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| подходящ адаптер | A |
| оформление | със спойлер |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на закрепването | закрепване с кука |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |