| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| количество | 1 |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 400 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| дължина | 410 mm |
| подходящ адаптер | CC/CB3/CH15 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 1 |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| приложения адаптер | R |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| приложения адаптер | CR5078, CH19, CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина1/дължина2 | 400 / 400 mm |
| приложения адаптер | CH31 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 16 / 16 Цол |
| количество | 1 |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 450 mm |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 |
| дължина | 18 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| оформление | със спойлер |
| дължина 1 | 450 mm |
| дължина 2 | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |
| оформление | със спойлер |
| дължина | 450 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка със спойлер |