| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330757 |
| брой контакти | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 85 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 85 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,017 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на кабела | 1725 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 1468 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 24,2 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,017 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 765 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 740 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 766 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 790 mm |
| височина | 37 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| за номер артикул | 560278 |
| съпротивление (мегаом) | 1,6 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 740 mm |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | 550736 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550831 |
| дължина на кабела | 170 mm |
| брой контакти | 3 |
| височина | 19,5 mm |
| съпротивление (мегаом) | 16 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 293 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| цвят | черен |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| дължина | 520 mm |
| за номер артикул | 550574 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 24 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 548 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на кабела | 170 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 200 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| страна на монтаж | отдолу |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,096 kg |
| необходими бройки | 1 |