| за OEномер | 035 919 369 C |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 21 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| за номер артикул | 330132 |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| цвят на корпуса | естествен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 225 mm |
| съпротивление | 240 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.014 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2055 Ом |
| съпротивление | 327 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 250 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 630 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 240 Ом |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пиезоелектрически сензор |
| налягане | 0.015 bar] о |
| налягане | 0.102 bar] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 64 g |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 482 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 235 Ом |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Opel 826924 |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| тегло | 0.093 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| включваща функция | превключвател |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 1675 mm |