| вид на датчика | активен сензор |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-925 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| номер на артикул в чифта | 32 92 3816 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| номер на артикул в чифта | 32 92 3814 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| гаранция | 5 години гаранция |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| номер на артикул в чифта | 23816 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 23814 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,100 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| дължина | 61,5 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2513 |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| дължина | 62 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,02 kg |
| дължина | 62 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,02 kg |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 75 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 55 mm |
| дебелина | 15 mm |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с датчик за температура |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 55 mm |
| дебелина | 15 mm |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с датчик за температура |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 31,85 mm |
| ширина | 23 mm |
| височина | 35,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 41,35 mm |
| ширина | 23 mm |
| височина | 28,7 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 41,35 mm |
| ширина | 23 mm |
| височина | 28,7 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 650 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1240 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |