| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | 3/8x18 |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | триъгълен |
| дължина на кабела | 200 mm |
| мярка на резбата | 3/8"x19 BSP |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| височина | 24 mm |
| съпротивление | 880 Ом |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| за номер артикул | 550258 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,145 kg |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 240 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 240 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5000310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5030310 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| номер на артикул в чифта | J5010310 |
| тегло | 0,245 kg |
| номер на артикул в чифта | J5020310 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| външна дължина | 135 mm |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 360 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558144 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ABS |
| тегло | 0,310 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |