| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330113 |
| цвят | зелен |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| размер на ключ | 24 |
| цвят | сив |
| външна резба | 1/8" - 27 NPTF mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | зелен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 Dry Seal |
| размер на ключ | 25 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"- 18 NPTF |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на фронтален обръч | черен |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330550 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 100 Ом |
| съпротивление | 871 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| цвят | млечнобял |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 25 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | 3/ 8 x 18 NPTF |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | бял |
| цвят | млечнобял |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 25 |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| размер на ключ | 24 |
| цвят | сив |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 100 Ом |
| съпротивление | 871 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 640 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 490 mm |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| IDизпълнение на щекера | Square Plug |
| дължина | 620 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 620 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| контактна повърхност | позлатени |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| за номер артикул | 550205 |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 580 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 680 mm |