| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| отопление/ охлаждане | за автоматичен климатик |
| отопление/ охлаждане | за автоматичен климатик |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 90 °C |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |