| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| температура на отваряне | 98 |
| температура на затваряне | 93 °C |
| точка на изключване | 92 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на (пре)включване | 97,92 °C |
| точка на изключване | 83 °C |
| точка на изключване | 88 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| температура на затваряне | 92 °C |
| температура на отваряне | 97 |
| размер на ключ | 29 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 88,92 °C |
| работна температура до | 83,87 °C |