| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0 kg |
| съпротивление | 350 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 27 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0 kg |
| съпротивление | 850 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |