| за номер артикул | A 00 211 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 635 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | A 00 213 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 692 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 1093 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | A 00 212 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 1093 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 635 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,020 kg |
| дължина | 635 mm |
| брой на проводите | 1 |
| за номер артикул | A 00 437 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 1110 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за OEномер | 34 35 6 762 253 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 650 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1107 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 1110 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,061 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0439 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| ограничение за производител | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 635 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 640 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1110 mm |
| дължина | 635 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,029 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0312 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1095 mm |
| дължина | 1093 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,037 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0313 0 1 |
| дължина | 1105 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| дължина | 650 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 695 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | бял |
| цвят | сив |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 630 mm |
| дължина | 695 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,034 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0460 0 1 |
| дължина | 1093 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 679 mm |
| дължина | 1105 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1086 mm |
| дължина | 650 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 650 mm |
| за OEномер | 34 35 6 762 252 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1107 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 1107 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,05 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 635 mm |
| дължина | 635 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,032 kg |
| дължина | 695 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| цвят | бял |
| цвят | сив |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,036 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1093 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 1090 mm |
| брой на проводите | 1 |