| дължина | 165 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 165 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,024 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0081 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 165 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 165 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 165 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 915 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |