| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 240 mm |
| тегло | 0,014 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 265 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 270 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,015 kg |
| дължина на предупредителния контакт | 260 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 250 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 265 mm |
| дължина | 250 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 270 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,015 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 235 mm |
| дължина | 250 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 260 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,015 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0082 0 1 |
| дължина | 250 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,029 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0083 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 262 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 250 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 250 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,01 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 260 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 265 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 260 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,01 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 265 mm |