| за номер артикул | A 00 221 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 1338 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 650 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1108 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 650 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 26 g |
| дължина | 1400 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,039 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| спирачна система | ATE |
| не е за артикул номер | 1108 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 650 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 26 g |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 650 mm |
| дължина | 650 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,024 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0269 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| дължина | 650 mm |
| тегло | 0,026 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| не е за артикул номер | 1118 |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 1420 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 50 g |
| дължина на предупредителния контакт | 1420 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1340 mm |
| дължина | 1338 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,041 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0240 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1340 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 1414 mm |
| тегло | 0,039 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 660 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0021 |
| дължина на предупредителния контакт | 1338 mm |
| дължина | 1400 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,039 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1118 |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 1420 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 50 g |
| дължина на предупредителния контакт | 1420 mm |
| дължина | 1338 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | P8034 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 651 mm |
| за номер артикул | KS0012 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1338 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 651 mm |
| дължина | 650 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1414 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| продуктов номер | 6122570 |
| дължина на предупредителния контакт | 1340 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1340 mm |
| спирачна система | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 650 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1338 mm |
| дължина | 590 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 1340 mm |
| брой на проводите | 1 |