| за номер артикул | A 00 201 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 545 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | A 00 200 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 805 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 585 mm |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 840 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,032 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 540 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,019 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1109 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 540 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 19 g |
| дължина на предупредителния контакт | 840 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| не е за артикул номер | 1109 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 540 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 19 g |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| продуктов номер | 6122515 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 830 mm |
| дължина | 545 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,024 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0207 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 620 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 805 mm |
| дължина | 840 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,045 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0206 0 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 545 mm |
| дължина | 840 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,032 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 764 mm |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 545 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 545 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 805 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 805 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 620 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,02 kg |
| дължина | 540 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,019 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 545 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,02 kg |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 585 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 805 mm |
| брой на проводите | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 764 mm |