| за номер артикул | A 00 228 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 670 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0024 |
| дължина на предупредителния контакт | 662 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 680 mm |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 685 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1064 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 685 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 40 g |
| за номер артикул | A 00 229 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 685 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 680 mm |
| брой на проводите | 1 |
| за OEномер | 34 35 6 768 595 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 672 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 680 mm |
| не е за артикул номер | 1063 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 670 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 42 g |
| не е за артикул номер | 1064 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 685 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 40 g |
| дължина | 670 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 685 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,038 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0305 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 780 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 883 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 885 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 670 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 685 mm |
| дължина | 670 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,037 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0304 0 1 |
| дължина | 670 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 664 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0028 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 662 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 664 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 670 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 685 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 780 mm |
| спирачна система | ATE |
| за OEномер | 34 35 6 768 596 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 685 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,042 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 672 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 670 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 780 mm |
| брой на проводите | 1 |