| дължина | 840 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 827 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 850 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 845 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 845 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 840 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0039 |
| дължина на предупредителния контакт | 814 mm |
| за OEномер | 34 35 6 778 038 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 845 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,039 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0293 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0038 |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 814 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 835 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 845 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 814 mm |
| дължина | 830 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,032 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0292 0 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 845 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 827 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 850 mm |
| брой на проводите | 1 |