| за OEномер | 34 35 3 411 756 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за OEномер | 34 35 3 411 757 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 820 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | A 00 241 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 1055 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| не е за артикул номер | 1073 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 690 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 35 g |
| не е за артикул номер | 1073 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 690 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 35 g |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1060 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 1055 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,044 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1055 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| ограничение за производител | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 740 mm |
| не е за артикул номер | 1116 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 820 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 45 g |
| не е за артикул номер | 1117 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 1055 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 55 g |
| за номер артикул | KS0045 |
| дължина на предупредителния контакт | 745 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 745 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| за номер артикул | FDB997 |
| дължина на предупредителния контакт | 744 mm |
| дължина | 820 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 690 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 690 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1055 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,037 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0307 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1055 mm |
| спирачна система | ATE |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0043 |
| дължина на предупредителния контакт | 1055 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1055 mm |
| дължина | 744 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,03 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0361 0 1 |
| дължина | 1055 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,044 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 744 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1055 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1055 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 745 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 744 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 744 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |
| дължина | 1055 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 740 mm |
| брой на проводите | 1 |