| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1005 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 1010 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| не е за артикул номер | 1069 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 1025 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 50 g |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 955 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1020 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1047 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1025 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| ограничение за производител | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 1025 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| ограничение за производител | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 990 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1005 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 945 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1002 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1020 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 990 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0048 |
| дължина на предупредителния контакт | 965 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 965 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 930 mm |
| дължина | 1050 mm |
| брой на проводите | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 977 mm |
| дължина | 1006 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,016 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0352 0 1 |
| дължина | 1047 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,048 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0436 0 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1006 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,04 kg |