| дължина на предупредителния контакт | 90 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| цвят | бял |
| дължина | 94 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,004 kg |
| дължина | 90 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | P8610 |
| дължина | 90 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,014 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0213 0 1 |
| дължина | 90 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,007 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0213 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| дължина | 94 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,004 kg |
| дължина на предупредителния контакт | 90 mm |
| брой на проводите | 2/4 |
| тегло | 0,01 kg |
| за номер артикул | A 00 349 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина | 90 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | Ate |
| дължина на предупредителния контакт | 90 mm |