| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | FDB577 |
| дължина на предупредителния контакт | 305 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | FDB632 |
| дължина на предупредителния контакт | 460 mm |
| дължина | 445 mm |
| брой на проводите | 2 |
| дължина | 310 mm |
| брой на проводите | 2 |