| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| номер на артикул в чифта | 10 92 3857 |
| дължина | 94 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,004 kg |
| за номер артикул | A 00 377 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 95 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0062 |
| дължина на предупредителния контакт | 97,5 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 95 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 97 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 97 mm |
| по избор |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 97,5 mm |
| дължина | 95 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,013 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0247 0 1 |
| дължина | 95 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | P8612 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 97,5 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 100 mm |
| номер на артикул в чифта | 23857 |
| дължина | 94 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,004 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 96 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 102 mm |
| дължина 2 | 110 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| спирачна система | ATE |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| брой на проводите | 1/2 |
| тегло | 0,02 kg |
| за OEномер | 211 540 1717 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 100 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| дължина на предупредителния контакт | 102 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | TRW |
| дължина на предупредителния контакт | 95 mm |