| дължина | 880 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 880 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| дължина | 880 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 883 mm |
| за номер артикул | KS0076 |
| дължина | 1095 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 885 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,046 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0302 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 885 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1130 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0077 |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| дължина | 1095 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| дължина | 1095 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,032 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0303 0 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1095 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 880 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1090 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 883 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 880 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 1130 mm |
| брой на проводите | 1 |