| дължина | 810 mm |
| дължина | 815 mm |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 1140 mm |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| ограничение за производител | TRW |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 815 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1140 mm |
| дължина | 1145 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 815 mm |
| дължина | 1141 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 802 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1127 mm |
| не е за артикул номер | 1078 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 1127 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 50 g |
| дължина | 815 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1141 mm |
| дължина | 815 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,056 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1127 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1140 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0078 |
| дължина на предупредителния контакт | 802 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0079 |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,046 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1127 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,06 kg |
| дължина | 1127 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 810 mm |
| брой на проводите | 1 |
| дължина | 1145 mm |
| брой на проводите | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| за номер артикул | FDB1747 |
| за номер артикул | FDB4080 |
| дължина на предупредителния контакт | 800 mm |