| за номер артикул | A 00 299 |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина | 807 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 1127 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| за номер артикул | FDB1974 |
| за номер артикул | FDB4080 |
| дължина на предупредителния контакт | 807 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 807 mm |
| дължина | 807 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,055 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 802 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1127 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 807 mm |
| дължина | 1127 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 802 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,05 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0078 |
| дължина на предупредителния контакт | 802 mm |
| дължина | 807 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,05 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0362 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| за номер артикул | KS0079 |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,06 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на предупредителния контакт | 1127 mm |
| брой на проводите | 1 |
| тегло | 0,06 kg |
| дължина | 1127 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 807 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,055 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 1130 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1127 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,06 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0363 0 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| за номер артикул | FDB1975 |
| дължина на предупредителния контакт | 1140 mm |