| дължина | 910 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,045 kg |
| дължина | 960 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,45 kg |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 910 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 960 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 960 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 910 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 957 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 908 mm |
| дължина | 960 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,45 kg |
| дължина | 910 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,045 kg |
| дължина | 910 mm |
| брой на проводите | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,046 kg |
| дължина | 960 mm |
| брой на проводите | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,042 kg |