| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на предупредителния контакт | 685,5 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 302 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,015 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0301 0 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 695 mm |
| не е за артикул номер | 1097 |
| дължина | 680 mm |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 20 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 315 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 725 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 315 mm |