| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 330 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина на предупредителния контакт | 515 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 330 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,02 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0143 0 1 |
| дължина | 640 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,027 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0189 0 1 |