| дължина | 281 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,2 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| технически информационен номер | 96990 0136 0 1 |
| дължина | 234 mm |
| дължина | 280 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 260 mm |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| обща дължина | 318 mm |