| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 88 °C |
| работна температура до | 74 °C |
| точка на изключване | 75 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330292 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| температура на затваряне | 75 °C |
| температура на отваряне | 85 |
| размер на ключ | 29 |
| точка на (пре)включване | 85,75 °C |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на затваряне | 74 °C |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 75 °C |
| точка на включване до | 85 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |