| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| вариант на екипировка | At thermostat house |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 14 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | син |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| диаметър | 20 mm |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | сив |
| вариант на екипировка | Switch point 95/84? |
| вариант на екипировка | Switch point 102/91? |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,055 kg |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 75 °C |
| точка на изключване | 70 °C |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 90 °C |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| външна резба | M 22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,06 kg |
| дължина | 64 mm |
| тегло | 15 g |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 92 °C |
| брой степени на превключване | 2 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| брой контакти | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на изключване | 90 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на включване | 85 °C |
| точка на изключване | 80 °C |
| точка на включване | 93 °C |
| точка на изключване | 88 °C |
| брой степени на превключване | 2 |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| точка на (пре)включване | 102 °C |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| цвят | бял |
| превключвател | за двоен термовключвател |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 3 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| брой контакти | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 95 °C |
| работна температура до | 90 °C |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 124 °C |
| точка на (пре)включване | 116 °C |
| диаметър | 20 mm |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 3 |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 90 °C |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 85 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| за OEномер | 191 959 481 C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на нарезите/ дупките | 1 |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| цвят на корпуса | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| температурен диапазон до | 90 °C |
| от температура | 95 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,035 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| външен диаметър | 20 mm |
| цвят | сив |
| точка на (пре)включване | 95,85 °C |
| точка на (пре)включване | 102,92 °C |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 3 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +92 °C |
| от температура | -95 °C |
| температурен диапазон до | +85 °C |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура до | 85,92 °C |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |