| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой на тестовите контакти (пинове) | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | сив |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | 20 mm |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой на тестовите контакти (пинове) | 2 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на монтаж | пъхнат |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на монтаж | пъхнат |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 55 mm |
| тегло | 15 g |
| мярка на резбата | 22x1.5 |
| контролен знак за преглед | VALEO007 |
| тегло | 0,055 kg |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,015 kg |
| за номер артикул | 330230 |
| брой контакти | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | -97 °C |
| температурен диапазон до | +87 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +99 °C |
| точка на (пре)включване | 119 °C |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,033 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | 3 polig |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 90 °C |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,033 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 35 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 35 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| точка на изключване | 97 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| цвят на фронтален обръч | жълт |
| диаметър | 20 mm |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| размер на ключ | 29mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| цвят | черен/ сив |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | жълт |
| диаметър | 20 mm |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 91 °C |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 91 °C |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 91 °C |