| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| цвят | зелен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой на тестовите контакти (пинове) | 4 |
| мярка на резбата | 20 mm |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330849 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,025 kg |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| диаметър | 20 mm |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой на полюсите | 4 |
| дължина | 55 mm |
| тегло | 15 g |
| външен диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | зелен |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| IDизпълнение на щекера | 4 Pin |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| тегло | 0,017 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 059 919 501 A |
| цветна маркировка | зелен |
| форма на пружина | закрепваща пружина |
| тегло | 0,017 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 059 919 501 A |
| цветна маркировка | зелен |
| форма на пружина | закрепваща пружина |
| тегло | 0,017 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 059 919 501 A |
| цветна маркировка | зелен |
| форма на пружина | закрепваща пружина |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | зелен |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | зелен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | зелен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| точка на (пре)включване | 102 °C |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | син |
| брой контакти | 4 |
| диаметър 1 | 20 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | -95 °C |
| температурен диапазон до | +90 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +97 °C |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,033 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на изключване | 90 °C |
| точка на изключване | 97 °C |
| мярка на резбата | 20 mm |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| брой контакти | 2 |
| дължина на болта под главата | 20 mm |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,033 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 35 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| цвят | зелен |
| брой на полюсите | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 35 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| мярка на резбата | 20 mm |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой контакти | 4 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| точка на (пре)включване | 95,9 °C |
| цвят | светлосин |
| точка на (пре)включване | 102,97 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура до | 90,97 °C |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| превключвател | за двоен термовключвател |
| включваща функция | двоен изход |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 90 °C |
| точка на включване до | 102 °C |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |