| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 87 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | 12 mm |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |