| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| инструменти | с индикация за температурата на водата |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 53 mm |
| температурен диапазон до | 130 °C |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| цветна маркировка | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 140 °C |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| външна резба | M 14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| температурен диапазон до | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 53 mm |
| температурен диапазон до | 130 °C |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 95 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 109 mm |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 118 mm |
| дължина | 95 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| включваща функция | риид-контакт |
| дължина | 95 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 34,05 mm |
| ширина | 34,05 mm |
| височина | 117 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина | 95 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,028 kg |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 118 mm |
| дължина | 95 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на ключ | 19 |
| за номер артикул | 700019 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 95 mm |
| тегло | 35 g |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой на полюсите | 1 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | кафяв |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |
| точка на (пре)включване | 110.105 °C |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на изключване | 85 °C |
| точка на изключване | 93 °C |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 3 |
| точка на (пре)включване | 91 °C |
| точка на (пре)включване | 99 °C |
| цветна маркировка | бял |
| тегло | 0,046 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 99,94 °C |
| точка на (пре)включване | 91,86 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| точка на изключване | 92 °C |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 51 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| материал | месинг |
| дължина на болта под главата | 24,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 90,97 °C |
| работна температура до | 85,92 °C |
| брой контакти | 2 |
| номинална мощност | 1,2 W |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| точка на (пре)включване | 91 °C |
| точка на (пре)включване | 99 °C |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 51 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | месинг |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 24,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 90,98 °C |
| работна температура до | 85,93 °C |
| точка на (пре)включване | 97,92 °C |
| точка на (пре)включване | 90,85 °C |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| точка на (пре)включване | 91 °C |
| точка на (пре)включване | 99 °C |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| точка на (пре)включване | 97 °C |
| IDизпълнение на щекера | 3 polig |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 5000 Ом |
| съпротивление | 544 Ом |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| размер на ключ | 22 |
| превключвател | с двоен термо-шалтер |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 110 |
| температура на затваряне | 105 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| превключвател | с двоен термо-шалтер |
| включваща функция | двоен изход |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 86 °C |
| точка на включване до | 99 °C |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 24 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| превключвател | с двоен термо-шалтер |
| включваща функция | двоен изход |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 85 °C |
| точка на включване до | 97 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 22 |
| паспортно напрежение | 12 V |