| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 100 °C |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| мярка на резбата | M 12 |
| точка на (пре)включване | 100 °C |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| по избор | |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 68 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 25,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,026 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| точка на изключване | 75 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на (пре)включване | 100 °C |
| височина | 65,9 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 4 |