| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| размер на ключ | 16 |
| брой на полюсите | 1 |
| инструменти | с индикация за температурата на водата |
| цвят на корпуса | черен |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| размер на ключ | 16 |
| брой на полюсите | 1 |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на затваряне | 79 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| точка на (пре)включване | 112 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 90 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 88,92 °C |
| работна температура до | 83,87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| брой контакти | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2697 Ом |
| съпротивление | 296 Ом |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |