| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| температурен диапазон до | 77 °C |
| от температура | 87 °C |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | червен |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на затваряне | 79 °C |
| точка на (пре)включване | 112 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 90 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| брой контакти | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2697 Ом |
| съпротивление | 296 Ом |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 77 °C |
| точка на включване до | 82 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |