| точка на изключване | 79 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| от температура | -80 °C |
| температурен диапазон до | +85 °C |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| температура на затваряне | 92 °C |
| температура на отваряне | 97 |
| размер на ключ | 29 |