| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 86 °C |
| работна температура до | 81 °C |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на изключване | 83 °C |
| точка на изключване | 88 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 88,92 °C |
| работна температура до | 83,87 °C |